Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Про церкву

Влітку 2010 року в м. Хмільник було відкрито домашню групу, де всі бажаючі могли спілкуватися один з одним, розбирати та вивчати Слово Боже, молитися за потреби один одного. Ведеться робота з людьми, залежними від наркотиків, алкоголю, ігроманії.

Господь чудово являє себе: люди отримують свободу від залежностей, зцілення від хвороб, відновлюються зруйновані сім’ї. Ми переживаємо благодать Божу і сприяння від Господа у всіх наших справах. У грудні розпочинає своє служіння чоловічий центр реабілітації «Віфезда» для людей залежних від наркотиків та алкоголю, відкрилася ще одна домашня група. З січня 2011 року відбулося перше Богослужіння церковної громади.

Наші Богослужіння відбуваються за адресою: м. Хмільник, вул. Пушкіна, 16 «Будинок побуту» – 2 поверх.

Церква – тіло Ісуса Христа. Як тіло має будову та структуру, так і церква має свої складові, а саме вона складається з окремих домашніх церков, що знаходяться у різних частинах нашого міста. Домашня церква – місце особистого духовного розвитку, місце, де кожен може реалізувати своє покликання і може послужити іншим. На даний момент у нашій церкві є 4 домашні церкви:

1) вул. Станційна, буд. 4/1

лідер: пастор Некраса Константин, тел. 093-944-28-74;

2) вул. 1 Травня, буд. 66 кв. 89

лідер: Зволинський Денис, тел. 093-139-40-04;

3) вул. Станційна, буд. 4/1

лідер: Некраса Аліна, тел. 093-849-90-14;

4) ул. Шолом-Алейхема, д. 13

лідер: Даценко Яна, тел. 073-463-76-46;

Життя церкви

30 червня церква, разом із міським центром соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, провела у місті акцію: «Ми за життя без наркотиків!», присвячену дню боротьби з наркоманією.

У програмі акції ми проводили анкетування місцевого населення міста про ставлення людей до наркоманії, наркоманів та незаконного обігу наркотиків у нашому місті. Роздали близько 800 буклетів з інформацією про руйнівну дію наркотиків на життя людини та методи вирішення цієї проблеми через програму реабілітації наркозалежних людей.

Заключною частиною акції було проведення футбольного турніру, у якому взяли участь команди із Вінниці, Козятина та Хмільника. Турнір було відкрито зверненням мера міста Хмільника Грушка В.П. до команд-учасниць, у якому він висловив вдячність усім тим, хто сьогодні займається реабілітацією наркозалежних людей в Україні та пообіцяв усіляко сприяти цьому з боку влади міста.

У суботу, 11 серпня у церкві відбулося друге цього року Водне Хрещення, 8 осіб закінчили навчання з «Наставництво-1» уклали завіт із Господом, обіцяючи Йому служити доброю совістю. Ми віримо, що Водне Хрещення по вірі є виконанням заповіді Ісуса Христа про Церкву, свідченням віри і послуху Господу, воно є урочистою обіцянкою Богові доброї совісті.

“І Він сказав їм: Ідіть по цілому світі й усьому творінню проповідуйте Євангеліє. Хто повірить і охреститься, буде спасенний, а хто не повірить, осуджений буде.” – Мк. 16:15-16; “Цей прообраз — хрещення — не позбавлення від тілесної нечистоти, а обітниця доброго сумління Богові, — і нині вас спасає через воскресіння Ісуса Христа” – 1Пет. 3:21.

Хрещення пройшло в атмосфері свята, радості та веселощів. Вітаємо! Нехай Бог зберігає та захистить кожного, хто прийняв це важливе рішення.

17 листопада церква «Ранкова Зірка» м. Хмільник провела Богослужіння, присвячене Дню 2-ї річниці служіння реабілітації людям, залежним від алкоголю та наркотиків.

Служіння пройшло у святковій атмосфері, у теплому, дружньому спілкуванні.

Нас приїхали привітати брати та сестри із споріднених нам церков. Господь подарував чудовий час для прославлення, хвали та поклоніння, звучали свідчення Слави Божої у житті братів та сестер, які отримали свободу від наркотику та алкоголю, пастир Олександр служив нам словом.

Хочеться висловити подяку всім, хто взяв участь у підготовці та проведенні цього святкового служіння. Особлива наша подяка Церкві Християн Віри Євангельської П’ятидесятників «Нове Життя» м. Хмільник, зокрема єпископу церкви Кузьмичу Петру Кириловичу та пастиреві Кузьмичу Павлу Петровичу, які надали нам Дім Молитви для проведення служіння, привітали нас та розділили з нами радість.

25 травня відбулося свято, присвячене 2-річчю церкви. Велика зала Будинку Молитви, люб’язно надана нашими братами і сестрами з П’ятидесятницької церкви, була повна. Радість, щастя та натхнення від Бога сповнювало атмосферу, що панує в залі.

Серед людей з різних областей України та різного віку дивувала велика кількість молоді. Натхненні вітання та привітання осяяли радістю особи присутніх. У залі реально відчувалося присутність Господа. Пастир Олександр поділився Словом від Господа, як важливо ходити в Його силі.

Своєю гідною увагою не оминуло свято та відвідування нашої урочистості міською владою. На завершення цієї урочистості та приємної події, на всіх чекав святковий обід.

Title

Бог учора, сьогодні і навіки той самий. Він, як у далекі часи, так і сьогодні творить Свої чудеса, Він звільняє та зцілює залежних від наркотиків та алкоголю людей. Бог спростував висловлювання «колишніх наркоманів не буває». Сьогодні піднімаються з руїн, здавалося б, безнадійні життя. Бог повернувся до тих людей, від яких усі відвернулися. Ми готові надати допомогу кожній людині, яка опинилася в наркотичній або алкогольній залежності, а також членам їхніх сімей.

Консультації по телефонам: 093-944-28-74

Свідоцтва

svidetelstvo_1

Мене звати Ігор, мені 54 роки. Сьогодні я стою у волі та служу Господу, але не завжди було так. Хочу розповісти частину того, що було в моєму житті й що зробив Господь Ісус Христос, прийняття Його мною як Спасителя і Господа. Вже у 6 років я спробував курити, і вперше вчинив крадіжку, з 11 років я вже перебував на обліку в поліції, та мав «мрію» потрапити до в’язниці, яка до 16 років життя здійснилася.

Я почав жити за «законами злочинного світу» і підтримував злодійську ідею. Після своєї другої судимості, я потрапив під хвилю зростання наркотичної залежності, і з 1984 став систематично вживати опіумні наркотики. Я вів злочинний спосіб життя і був присвячений наркотикам.

Для мене не було складності вирішити будь-яке питання та найкращими «моїми друзями» у вирішенні проблем були: ніж й автомат. Загалом до мого покаяння, я просидів у в’язницях 23,5 роки і понад 20 років вживав наркотики, пив та курив. За роки такого способу життя я втратив усе, що мав: рідних, сім’ю, житло, здоров’я.

Мене тішила одна надія — це надія на Бога та в 46 років я покликав Його від відчаю.

Господь почув мій голос та покликав мене до Себе. У 2010 році я потрапив на реабілітацію до реабілітаційного центру «Віфезда» при церкві «Ранкова Зірка» у м. Вінниці. Я успішно пройшов курс реабілітації від наркотичної та алкогольної залежності та сьогодні маю великий привілей від Господа бути Його слугою.

У 2010 році з командою служителів ми розпочали служіння реабілітації від наркотиків та алкоголю у м. Хмільнику, Вінницькій обл. при церкві «Ранкова Зірка». Сьогодні Бог відновлює все мною втрачене гріховним життям, але найголовніше це те, що я можу Йому служити в чистоті та святості всім своїм життям. Сьогодні мій Бог відновлює все те, що було втрачене у гріховному житті. Але головне є для мене те, що я можу Йому служити, освячуючи та очищаючись у кожному дні.

Я служу як наставник реабілітації та беру участь у храмовому служінні церкви. Бог знайшов й повернув мені мого рідного брата. У 2017 році подарував прекрасну дружину й також закликав мене у служіння у в’язницях. У 2018 Бог подарував мені свободу тієї любові, якою я можу любити людей незалежно від їхніх відгуків і ставлення до мене. Я вдячний Господу за ту Божу сім’ю, що я маю в Христі. Я сьогодні щаслива людина, ділюся своєю радістю з вами кажучи, що вихід в Ісусі для всіх у будь-яких життєвих ситуаціях і проблемах.

Уся слава нашому Господу Ісусу Христу!

Свідоцтва

0-02-04-b3ecdd9b066fb724a7dc805e76ae1b82e781d1285b58da255abd48096178e99a_full

Мене звати Артур. Я родом із міста Києва. Мені 36 років.

Мое свідоцтво про те, що у Бога на усе свій час.

Я зростав у сім’ї без батька, але оточений любов’ю та турботою.

Отримав хороше та правильне виховання, що згодом мені «дуже» допомогло. Налагоджувати хороші стосунки з людьми і бути комунікабельною людиною. Але все це не убезпечило мене від того, що вважалося модним у той час, і дивлячись на старших друзів у 14 років почав курити сигарети, в 16 років уже курив марихуану, а в 18 років почав вживати трамадол. Усвідомлення того, що я став залежною людиною, прийшло якось несподівано, коли я зрозумів, що мені ставати важко, якщо я не вживаю таблетки. Але їх мені теж мало, і я почав вживати ін’єкційні наркотики, так пролетіли 15 років мого життя.

За цей час я мав три передозування, 2 з яких закінчувалися в реанімації. Мій зір погіршився до 1-2% на кожному оці. Я втратив друзів, люди перестали мені вірити. Я опинився на краю безодні один, здавалося все, що мені залишається зробити ще крок і покінчити існування на цій землі.

І в цей момент, здавалося б, повного відчаю в моє життя постукав Ісус Христос. Він прийшов через мого друга, з яким ми раніше вживали наркотики, мій друг покаявся і на той час був уже кілька років у волі. Він неодноразово вже кликав мене до церкви, але я завжди знаходив відмовки. Але коли він запропонував «вкотре» поїхати на реабілітацію я погодився відразу, –  Христос постукав саме в потрібний момент. На центрі я дізнався, що Ісус може змінити мене і моє життя, може змінити життя того, хто попросить його про це, і я знайшов ті взаємини з Ним, які допомогли мені пройти курс реабілітації. Я пізнав істину, яка зробила мене вільним.

Бог торкнувся мого серця і змінив його, а з новим серцем, Він дав мені нове життя. Сьогодні я служитель Божий, викладаю дітям біблійні уроки у недільній школі, служу наставником на центрі реабілітації, допомагаючи таким людям, як сам був раніше, веду домашню групу і беру участь у служінні євангелізації. Господь змінив стан мого серця, місце відчаю прийшла радість життя, замість знедоленості прийшло загальне прийняття, а залежність на абсолютну свободу. Я дуже вдячний Господу за те, що Він зробив і продовжує робити в моєму житті.

Воістину: «Стукайте і відкриють, шукайте і знайдете».

Спасибі Тобі Ісус.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.