Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

“І щодня вони однодушно перебували в храмі та, ламаючи по домах хліб, у радості й простоті серця приймали їжу, вихваляючи Бога та маючи милість у всіх людей. Господь же додавав до них щодня тих, які спасалися.”

(Дії.2:46,47)

У загальних багатолюдних зборах складно приділити час для індивідуального спілкування з кожною людиною. Ось тому потрібні малі групи віруючих, де люди можуть зустрічатися та спілкуватися в інші дні тижня, а не лише під час загальних зборів. Домашня група — це місце, де люди можуть познайомитися ближче, дізнатися про церкву в більш невимушеній атмосфері, просто поспілкуватися, поговорити про свої проблеми і досягнення, поставити запитання. У таких групах можна набагато ефективніше підтримати одне одного, допомогти зміцнитися у своїх переконаннях на прикладах історій із життя інших людей і, звичайно ж, знайти друзів.

Крім того, якщо ти намагаєшся правильно жити, уникаєш гріх – тебе буде тягнути спілкуватися з іншими віруючими. Якщо ти маєш спілкування з духовно зрілими людьми, це є одним із найкращих засобів проти гріха.


«Коли ж ходимо у світлі, як Сам Він є у світлі, то маємо спільність одне з одним, і кров Ісуса [Христа], Його Сина, очищає нас від усякого гріха».

(1 Івана 1:7)

Зазвичай, якщо людина перестає ходити на домашню групу, це перша ознака її духовного падіння. Коли ти в домашній групі, ти частина церкви, частина затишної сім’ї, через яку маєш моральну та духовну підтримку.

Зустрічі на домашніх групах проводяться раз на тиждень, як правило, ввечері. У різних районах міста Вінниці та Вінницької області. Від церкви «Ранкова Зірка» працює понад 20 домашніх груп. Якщо Ви бажаєте потрапити на збори домашньої групи, Вам необхідно прийти за найближчою до Вас адресою. Ми з радістю приймемо Вас!

ВИШЕНЬКА, СЛОВ’ЯНКА
АДРЕСИ
вул. Воїнів Інтернаціоналістів 4 кв. 47 
ЛІДЕРИ Марія МатейцеваЧАС
вт 18.00
Келецька 41, кв. 124Анна Лесиквт 18.30
вул. Воїнів Інтернаціоналістів, 12 (приміщеня кофе-хауз)Тамара Гріщенко, Андрій Жура
вул. Л. Ратушної, 45Олександр Турчик
СТАРЕ МІСТО
вул. Данила Нечая, 77а кв.8Вікторія Черніковачт 18.00
ЗАМОСТЯНСЬКА
вул. О. Антонова, 13в корп. 4 кв. 83Олександр Даценковт 18:00
вул. академіка Янгеля, 56 кв. 66Юлія Даценковт 18:00
вул. Київська, 16 офіс 218Ігор Клименковт18:00
вул. Некрасова, 51, кв. 2Олена Шакаленковт 18:00
вул. Замостянська, 42 кв. 13Євгеній Тарадановвт 18:00
Молодіжні групи (13-25років)
вул. Ширшова, 3 кв. 59Анатолій Заглядавт 18:00
вул. Чорновола 29 кв. 20Анна Черніковавт 18:00
ПОДІЛЛЯ
вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 19 кв. 37 Ірина Парфенюквівторо 18:00
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.