Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ІСТОРІЯ ЗАСНУВАННЯ ЦЕРКВИ «РАНКОВА ЗІРКА» У ВІННИЦІ

14 жовтня 2006 року у ДК «Зоря» відбулося офіційне відкриття церкви «Ранкова Зірка». Що було до цього дня?

Баченням церкви «Перемога» у м. Коростень (Житомирська обл.) є насадження церков в Україні та за її межами. У травні 2006р. для насадження церкви у м. Вінниці було направлено Парфенюк Олександр, який до цього служив у Коростені керівником центру реабілітації для залежних від наркотиків та алкоголю. З ним приїхали кілька молодих (за віком та духовно) хлопців, які горіли для Бога. Своє служіння вони розпочали із центру реабілітації у с. Бохоники та домашньої групи, куди приходили батьки залежних від наркотиків та алкоголю людей, ну і, звичайно ж, ті, хто потребував реабілітації. Проповідь Євангелія приносила плід, і вже у серпні 2006 р. пройшло перше водне хрещення.

На святі річниці церкви «Перемога», у м. Коростені, старшим пастирем Леонідом Біднюком та єпископом Анатолієм Гаврилюком, Олександр був висвячений на пастирство у м. Вінниці.

Перший рік становлення церкви був нелегкий, але плідний. Створювалася команда служителів, які у всьому були опорою свого пастора. Група прославлення складалася з самоучок, які під керівництвом Ірини, дружини пастиря, осягали ази співу та гри на музичних інструментах. Андрійчук Андрій, сім’я Даценка – Олександр та Юлія, Воронін Олександр – це перші лідери церкви, які й досі залишаються вірними служителями.

Не переоцінити внесок кожного брата і сестри, які «як живе каміння» – влаштовували цю церкву, яка розвивається і росте як духовно, так і кількісно щороку. За цей час на світ з’явилися діти, народилися нові служіння, і ми стали матір’ю дочірніх церков у містах Хмільник, Гнівань, Хмельницький. Ми переживаємо Божу благодать, ми бачимо правицю Божу в зціленні хворих, звільненні від залежності, відновленні сімей, зміні доль, перетворенні наших життів. Серця батьків звертаються до дітей та серця дітей до батьків.

«Все від Нього, Ним і для Нього» – Вічному Господу слава

.

У ЩО МИ ВІРИМО:

МИ ВІРИМО, що Біблія – це Слова Самого Бога. Ця книга точна, богонатхненна, авторитетна, незаперечна і застосовна для нашого повсякденного життя.

МИ ВІРИМО, що є тільки Один Вічний Бог, Який і є Творцем всього творіння. Він виявляє Себе у трьох особистостях: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. Він безмежно люблячий і абсолютно Святий.

МИ ВІРИМО, що Бог створив людину досконалою, але гріх відокремив кожного з нас від Бога та від Його цілей для нашого життя. Людство втратило стосунки з Ним і може повернути це спілкування власними зусиллями.

МИ ВІРИМО, що Господь Ісус Христос, будучи повністю Богом і повністю людиною, єдиний, Хто може примирити нас із Богом. Він дав нам приклад святого безгрішного життя, помер на хресті замість нас, заплативши за наші гріхи, і воскрес із мертвих, довівши Свою перемогу над гріхом і давши нам силу жити праведним життям.

МИ ВІРИМО, що єдиний шлях, яким кожен може примиритися з Богом, отримати прощення і нове духовне народження – це покаятися у своїх гріхах, повірити в те, що Ісус Христос є Господом, і підкоритися Його волі в нашому житті.

МИ ВІРИМО, що для того, щоб жити святим і плодоносним життям, яке Бог приготував для нас, ми повинні бути хрещені у воді і виконані силою Святого Духа. Дух Святий рухається через нас і дозволяє нам використовувати Свої духовні дари, у тому числі й говоріння іншими мовами.

МИ ВІРИМО, що Бог вже спорядив особисто кожного з нас усім необхідним для того, щоб ми успішно досягали Його цілей у нашому житті. І ці цілі – всім життям поклонятися Богу, виконувати свою роль у Його Церкві та служити поколінню, в якому ми живемо.

МИ ВІРИМО, що Бог хоче зцілити і трансформувати нас, щоб ми самі змогли жити здоровим та повноцінним життям, а також були здатні більш ефективно допомагати іншим.

МИ ВІРИМО, що кінцевий пункт кожної життєвої подорожі у вічності – або Небеса, або пекло, та вибір залежить від нас, від того, як кожен з нас відповідає на заклик Господа Ісуса Христа слідувати за Ним.

МИ ВІРИМО, що Господь Ісус Христос повернеться знову у Своїм Другому Приході, як Він і обіцяв, щоб забрати до Себе тих, хто любить Його.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.