МБФ «Відкрите серце» у Вінниці

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

МБФ «Відкрите серце» у Вінниці — служіння малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, сім’ям переселенців та воїнів АТО, реабілітація в с. Ровець.

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду "Відкрите серце" на чолі із Halvard Hasseløy та Надежда Буравкова за масштабну працю протягом 12-ти років у Вінниці та у Вінницькій області. За цей час було здійснено чимало проектів, і ми продовжуємо розвиватися та йти вперед!

Опубліковано Анатолієм Заглядою Середа, 21 листопад 2018 р.

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду «Відкрите серце»  за масштабну працю протягом 12-ти років у Вінниці та у Вінницькій області. За цей час було здійснено чимало проектів, і ми продовжуємо розвиватися та йти вперед!

Щомісячно роздаються продуктові набори сім’ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також сім’ям переселенців і воїнів АТО. Ми дякуємо МБФ «Відкрите серце» за наданий ресурс до Вінниці, бо за кожною потребою є чиясь історія, ціле життя. Ви відповідаєте на ці потреби, а значить сієте добрі зміни в чиюсь долю.

На данном изображении может находиться: 3 человека, в том числе Оксана Искендерова, люди улыбаются, люди стоят и в помещении

Автоматический альтернативный текст отсутствует.На данном изображении может находиться: 1 человек, улыбается, ребенок и в помещении

На данном изображении может находиться: 10 человек, в том числе Lucia Morici

На фото Олександр. Поїхав на реабілітаційний центр в с. Рівець який підтримується фондом. Віримо, що життя Олександра зміниться.

На данном изображении может находиться: 1 человек, автомобиль и на улице

Цінний час на центрі — це місце, де люди отримуючи свободу від різних залежностей, починають цінувати життя, ставити цілі, вчаться любити, прощати, служити іншим, дякуємо Богові і звичайно наших партнерів з Норвегії.

На данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, люди стоят, кухня и в помещении

Люба одна з багатьох, на реабілітації другий місяць, була залежна від алкоголю, багато років намагалася позбутися залежності, але безуспішно. У неї є сім’я, чоловік і дитина, які чекають її! Люба хоче служити Богу і вірить, що тепер у неї все вийде.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: еда

Щотижневе годування дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також сімей переселенців та воїнів АТО. Міжнародний благодійний фонд «Відкрите серце» надає можливість приходити діткам кожну суботу на сніданок. Деякі з них просять одразу добавку через скрутну ситуацію в сім’ї. Під час годування наші волонтери мають можливість проявити піклування про них та сказати добрі слова натхнення на весь тиждень. Ми вдячні МБФ «Відкрите серце» за роботу у Вінниці. Діти знають, що їх не покинуть у біді.

На данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Таня Бондаренко, люди сидят, люди едят, ребенок, стол и в помещении

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди едят, люди сидят, ребенок и еда

Валентина на 5 місяці вагітності. Має 3 діток. На зиму не мала навіть належної білизни для дітячих ліжочок. МБФ «Відкрите серце» надає гуманітарну допомогу, завдяки якій тепер в цьому дому затишок. На фото: Сергійчик, який тішиться новою ковдрою та подушкою. Дякуємо МБФ «Відкрите серце»  за забезпечення вінницьких сімей життєво-необхідними речами: постільна білизна, матраци, посуд, іграшки, взуття та речі.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят, напиток и в помещении

Ми не зупиняємось на досягнутому та прагнемо йти тільки у щасливе майбутнє!

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Участвуй вместе с нами в распространении Евангелия в социальных сетях -
делись информацией, которая тебе нравится ⇓

Категория: Адаптация>Милосердие>Новости церкви>Свидетельства

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *