Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Молодіжний християнський рух
Freedom of Jesus існує для того, щоб познайомити молодь з Ісусом Христом, навчити  Божим принципам , через Слово та практику цього Слова, й показати, що життя з Богом сповнена радості та сенсу!

«Навчай молодь, який шлях їй обрати, тоді в старості вона не зіб’ється з путі»

   (Припов. 22:6)

Наша основна мета: познайомити молодь з Богом через спілкування з віруючими ровесниками, через дружбу та вивчення Біблії. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, беремо активну участь у соціально-інформаційній діяльності суспільства, організовуємо акції у місті: проти наркотиків, алкоголю, куріння, насильства та багато іншого.

 

Ми борці з несправедливістю і намагаємося на власному прикладі любові, дружби та взаємин дати можливість змінити свої життя, їхні принципи, цінності, поведінку та ставлення один до одного!

 

Ми створюємо унікальні листівки для соціальних мереж, щоб нести молодим людям Любов у притчах.

Пастор Анатолій

Нашого молодіжного лідера висвятили на пастора у жовтні 2019 року! Пастор Анатолій – це люблячий чоловік та батько, який має сина Марка, доньку Адель та ще дуже багато  духовних дітей. Анатолій, його дружина Вероніка – це благословенна родина, яка є прикладом  для кожного, хто служить поруч з ними. Любов та турбота, які ми бачимо в цій родині надихають нас берегти себе у святості та чистоті. Також бачачи приклад посвячення пастора Анатолія, молоді люди вчатся та приймають помазання, щоб ще з більшою силою рухатися далі! Ми дуже вдячні Анатолію за Божий вогонь, яким Господь запалює нас через нього.

З 2017 року ми організовуємо молодіжну конференцію “Недивлячись ні на що” спільно з нашими друзями з Америки – Спадом та Деббі Тіндел. Кожен раз уся команда працює, щоб у затишку прийняти братів та сестер з інших міст. Найдорогоцінніше на цій конференції – це хвала Богу, яка кожен раз оновлюється в силі!

Вже третя конференція “Недивлячись ні на що” – це був особливий час хвали та поклоніння Богу! Для нас дуже цінно, що на конференції були наші друзі з інших церкв, які також входят у об’єднання харизматичних християнскьих церкв України! Ми усі разом багато славили нашого Господа, сповіщали про Нього на вулицях міста Вінниці, в центре міста провели танцювальний та біблійний флешмоб, коли усі в єдності читали  вірші з Біблії! Ми щасливі бути разом та розвиватися, закохуватися в Христа.

Ми дуже вдячні Богу за те, що в Україні є рух Центр харизматичних християнських церкв України та що ми є його частиною! Це дійсно велика честь для нас та неймовірна сила, тому що кожна конференція – це ковток живої води! Це не просто спрагла до Бога молодь, а це дійсно об’єднання! Молодь, яка готова приймати помазання від героїв віри, від благословенних єпископів та пасторів.  На одній з таких конференцій, яка проходила в Карпатах ми піднімались на Говерлу! 300 людей на найвищій точці України моляться за свою країну, взивають до Бога та благословляють свою землю! Це неймовірно.. 

Наш Бог славний, великий, прекрасний, наповнюючий УСЕ в УСЬОМУ!

— Коли ти відчуваєш, що в серці пустота, а заповнити її ти нічим не зможеш —
— Якщо ти шукаєш справжнього друга, який ніколи не зрадить та не збреше —
— Якщо ти хочеш знайти гарну компанію для спілкування —

Запрошуємо тебе на молодіжне служіння!

Facebook: https://www.fb.com/ChurchMorningStar
Instagram: https://www.instagram.com/freedomofjesus

Чекаємо на тебе кожну суботу о 17:00
вул. Стеценка, 61 (завод “Інфракон”), 3 поверх| вхід з двору, 

пастор Анатолій  063-37-507-30|  Анна 093-86-72-555

Наші домашні групи (сімейні та теплі зустрічі вдома, де є можливість ближче познайомитися та поспілкуватися)

 для дівчат “Хата на Набережному” (лідер Чернікова Аня 093-86-725-55)

для хлопців (лідер пастор Анатолій 063-37-507-30) 

Безкоштовний англійський клуб:
https://www.instagram.com/realstudentlife_rsl/?hl=uk

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.