Обличчя сина

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Одного разу я почув історію про одного дуже багатого чоловіка. У нього був маленький ніжно улюблений син. Ця людина найняв жінку доглядати за дитиною і прислужувати по дому. Але на жаль, хлопчика спіткала невиліковна хвороба, через яку він помер в п’ятирічному віці.

Смерть сина була великим ударом для батька, і принесла йому багато страждань. Смерть дитини була такою ж горем і для жінки яка доглядала за ним. Вона дуже прив’язалася до нього, як до рідного. Але жінці нічого не залишалося робити як залишити цю роботу, адже тепер не за ким було дивитися.

Через роки, багата людина відійшов до Господа. Після його смерті обшукали весь будинок, в спробі знайти заповіт, але пошуки були безуспішні.

Ця людина залишився без спадкоємця, і державні органи вирішили розпродати його майно з аукціону. У володінні цієї людини були величезні палаци, прекрасні землі, коні.

Під час розпродажу майна з аукціону, була виявлена ​​і виставлена ​​на продаж фотографія маленького хлопчика в старій потертій рамці. Стара жінка, яка сиділа в кінці залу, побачивши фотографію, підняла руку, щоб поставити свою ціну. Її запитали: «Скільки ви пропонуєте за цю фотографію?» думаючи, що за неї не дадуть і 50 центів. Але жінка відповіла: «Долар! у мене є всього лише один долар».
Більше ніхто не став пропонувати свою ціну за фотографію, і вона була продана цій старій жінці за один долар.»

Після аукціону, жінка підійшла отримати свою фотографію. Її запитали: «Навіщо вам ця стара фотографія? Навіть рамка на ній не варта і 50 центів, і фотографія вся пошарпана».
Жінка відповіла: «Це фотографія хлопчика, якого я дуже любила, він син цієї багатої людини. Я хочу, щоб у мене була фотографія цього малюка. Минуло багато років з тих пір, як я працювала у цієї людини, але у мене до цих пір теплі почуття до цієї дитини. Ця фотографія буде пам’яттю про нього!».

У своїй старій халупі вона вирішила повісити фото на стіну. Щоб подивитися, як воно буде виглядати на стіні, жінка доклала рамку до стіни, і тут виявила, що між фотографією і картонкою щось є. Вона потягнула картонку. За фотографією був захован заповіт. У ньому були прості слова: «Тому, хто зараз дбайливо тримає фотографію мого сина, я заповідаю все своє майно.»

Ця проста історія може бути застосована і в наших відносинах з Богом. Коли ми постійно дивимося на Його дорогоцінного Сина Ісуса Христа, Бог благословляє нас набагато більше, ніж ми можемо собі уявити: по-перше, духовно, а потім, у міру нашого послуху Його Слову, фізично і фінансово.

Знаєте, чому мене більше не спокушають наркотики, алкоголь або жінки, які у свій час були моєю слабкістю в житті?

Тому що я бачу перед собою обличчя Ісуса!

Д.Дюплантесс.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Бери участь разом з нами у поширенні Євангелія в соціальних мережах -
ділися інформацією, яка тобі подобається ⇓

Категорія: Новини церкви>Цікаве

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти > на сайт під своїм логіном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *