Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Парфенюк Олександр Миколайович – старший пастор церков «Ранкова Зірка». Олександр народився 4 травня 1965 року у місті Коростень Житомирської області. У 1996 році в коростенській церкві «Перемога» Олександр приймає Христа в своє життя, а вже з 1997 року Олександр починає своє служіння Богу, яке він плідно несе до цього дня.

photo_2018-12-25_17-39-47

На початку свого християнського шляху Олександр стає керівником центру адаптації у Коростені. У травні 2006 року Олександра було направлено до Вінниці для насадження церкви, куди він приїхав разом із групою молодих хлопців, які горіли для Бога. Своє служіння вони розпочали з центру адаптації у селі Бохоніки та домашньої групи. Вже в серпні 2006 року служіння дає свої плоди і відбувається перше водне хрищення. На святі річниці церкви «Перемога» у Коростені, старшим пастором Леонідом Біднюком та старшим єпископом Анатолієм Гаврилюком, Олександр Парфенюк був висвячений на душпастирство у Вінниці.

Завдяки високому лідерському потенціалу пастор Олександр зміг сформувати сильну команду служителів, яка плідно працює для розширення кордонів Царства Божого в Україні та за її межами.

Пастор Олександр має вищу теологічну та соціологічну освіту, а також закінчив Українську Євангельську Теологічну Семінарію (УЕТС) у місті Київ.

Ірина – дружина пастора. Лідер групи прославлення та домашньої групи.

Закінчила Національний педагогічний університет у Києві.

Працює вчителем у школі, де вона несе Боже світло учням та користується повагою у колективі.

Вероніка — старша донька пастора.

Вона служить молоді, веде підліткову групу у недільній школі.

Закінчила школу та Національний університет «Одеська юридична академія» з відзнакою.

Одружена з пастором та лідером молодіжного служіння Анатолієм Заглядою. У листопаді 2017 року у них народився син Марк. Він оточений турботою та любов’ю всієї родини.

Даяна — молодша донька пастора.

Лідер домашньої групи та молодіжної групи прославлення. Співає та грає на скрипці.

Закінчила музичну школу, на даний момент здобуває вищу освіту.

2019 року Даяна вийшла заміж за лідера підліткового служіння, Ігоря Люльчука, у влаштуванні якого вона йому активно допомагає.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.