Підліткове служіння

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Вже 1,5 роки як наша церква активно займається духовним ростом та розвитком в Господі саме підлітків та вже сформувала міцну в Господі підліткову команду. 

З чого це починалось?

Діти, закінчуючи недільну школу, могли йти на молодіжне служіння, але не завжди методи служіння молоді були актуальними для підліткового кола спілкування. Згодом пастор Олександр та пастор Анатолій отримали таке відкриття та бачення, що необхідно розпочати підліткове служіння. Необхідно для того, щоб підлітки формувались як служителі церкви, пізнавали Господа ще більше та просто дружили, розвивались разом, формували команду. Саме так і виховується любов в Тілі Христа. Потім за це почала молитись вся церква.

“Хто, якщо не я” – таке відкриття отримав лідер підліткового служіння Люльчук Ігор. Він поділився цим з пасторами, вони молились разом і благословили його на лідерство. 

“Я пам’ятаю перше підліткове служіння, тоді були пастор Олександр та Анатолій, що дуже важливо для мене, були підлітки. І зараз я дивлюсь на підлітків, та захоплююсь Богом. Вони почали розвиватись духовно, служити як в церковних служіннях, так і іншим підліткам, отримали спасіння їх друзі та знайомі. Зараз в команді 10 людей – це підлітки, які активно служать Богу”, – ділиться Ігор.

Які важкі періоди були?

“Це було щось нове для нас, тому ми навчались служити підліткам і далі продовжуємо навчатися. Тому помилки досі є, але ми бачимо дуже багато слави Божої в цьому служінні, тому що багато відбувається чудес, змінюються життя. Підлітки, які з народження в церкві знайшли себе в Господі і що теж важливо, вони проводять час серед своїх віруючих друзів та разом служать невіруючим. Це дуже сильно і велика радість для батьків, коли вони бачать, як їх діти люблять Господа.

Головне бачення підлітковго служіння – щоб вони пізнавали Бога як люблячого Тата, та з радістю служили іншим людям. Також підлітки вже проводять домашні групи самостійно, куди вони запрошують своїх невіруючих знайомих, там вони разом вивчають Слово Боже, моляться, діляться своїм життям, дружать” – розказує Ігор.

Підліткове служіння – це місце, де підлітки можуть пізнати та знайти Бога.

Як відбувалось підліткове служіння під час карантину?

“Ще до карантину ми почали служити в такому напрямку, як відвідування підлітків з малозабезпеченних та багатодітних сімей. Ми почали це робити, і ще тоді діти, яких ми відвідували, почали відвідувати служіння. І це дуже-дуже надихало підлітків служити ще більше, так як вони бачили плоди. Під час карантину ми перенесли це служіння в онлайн формат та з’явилось 6 домашніх груп, які проводять саме підлітки. Після карантину ми знову повернемось до відвідувань та проведень підліткових клубів. За час карантину ми точно не послабшали, а навпаки, оновились в силах, проводили зустрічі в онлайн режимі,  багато спілкувались та продовжували служити людям”

Підліткове служіння проходить кожну суботу, ми проводимо різні підліткові клуби, велика частина підлітків служать в другому складі прославлення. Йдемо вперед, служимо та любимо Господа!

👉 Instagram підліткового служіння 🔷

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Бери участь разом з нами у поширенні Євангелія в соціальних мережах -
ділися інформацією, яка тобі подобається ⇓

Категорія: Новини церкви

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти > на сайт під своїм логіном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *